minik tv anasayfa
discount nero 9 reloaded buy just outlook mac buy acronis software cheap acrobat for mac here buy intuit quicken deluxe cost of adobe indesign cs5 adobe lightroom educational discount rosetta stone teacher discount http://www.lameta.univ-montp1.fr/?Nty=1&... http://www.lameta.univ-montp1.fr/?Nty=1&... buy quicken basic 2007 cyberlink powerdirector 9 ultra buy buy word 2004 microsoft word 2007 buy online
http://edwards.sdsu.edu/scaffold_builder... cheap aperture 2 here http://edwards.sdsu.edu/scaffold_builder... to click http://edwards.sdsu.edu/scaffold_builder... buy adobe photoshop cs4 canada http://edwards.sdsu.edu/scaffold_builder... cost of office 2010 product key buying anydvd hd here http://edwards.sdsu.edu/scaffold_builder... http://edwards.sdsu.edu/scaffold_builder... windows xp oem key purchase visio 2007 download

Bez Bebek 8. BölümŞoker, Oyuncaklar Ülkesi’nin baş perisi olabilmek için yalanlar söyleyerek tüm oyuncakları Kulina’ya karşı kışkırtmaya başlar.

Simge’yle işbirliği yaparak doktor kılığına giren ve Nana’ya bir “gerçekleri söyleme hapı” içiren Şoker, onun kendisi ile ilgili bütün gerçekleri itiraf etmesi ve insan olma şansını kaybetmesi için uğraşır.

Çok zor durumda kalan Nana, Kulina’yı Şoker’in yalanlarından, kendisini de istemeden söylediği gerçeklerden kurtarmaya çalışacaktır.

İlgili Yazılar

Yorum yapın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.