minik tv anasayfa
microsoft windows 7 home premium prices buying windows 7 student buy ms office 2008 purchase corel painter x buy vmware fusion for mac adobe illustrator cs5 price buy microsoft works online quicken premier 2011 discount code discount omnipage professional cheapest autocad lt price buy autodesk 3ds max buy adobe lightroom 2 mac best price adobe after effects cs4 mac purchase pinnacle studio online cost of adobe acrobat 8 standard price of symantec ghost how to get photoshop for cheap best price windows 7 professional 64 bit buy adobe indesign cs5 price of autocad 2010 singapore quicken essentials discount code buying corel draw x4 buy windows 7 singapore buy ms office 2003 software rosetta stone portuguese used buy microsoft publisher 2003 software purchase photoshop cs3 extended buy abbyy finereader 9.0 professional edition buy corel videostudio pro x3 price of photoshop 8

Rio Animasyon Filmi3 boyutlu aile animasyon filmi, yönetmenliğini Carlos Saldanha yaptı.

”Rıo”da Anne Hathaway, Neil Patrick Harris ve Rodrigo Santoro seslendirme yapıyor.

Bir Amerikan papağanının Minnesota’nın küçük bir kasabasından başlayıp Rio de Janeiro’da son bulan macerası anlatılıyor.

Mavili (Blu) uçmayı hiç öğrenememiş evcimen bir papağan, sahibi ve en yakın arkadaşı Linda ile Moose Lake, Minnesota da konforlu bir hayat sürüyor. Linda onun türünün son örneği olduğunu düşünüyorlar fakat Rio de Janeiro da yaşayan başka bir Macaw Papağanını duyuyorlar ve Mavilinin dişisi olan Harikayı bulmak için çok uzaklardaki bu egzotik diyara yol alıyorlar. Bir sure sonra Mavili ve Harika bir grup hayvan taciri tarafından kaçırıyorlar.

Şehirli zekasına sahip Harika ve bir grup esprili, düzgün konuşan şehir kuşu sayesinde Mavili kaçabiliyor. Yeni arkadaşlarının da desteğiyle Mavili artık uçması için ve peşlerine düşen tacircilere karşı gelmek ve o güne kadar ki en iyi arkadaşı Linda ya dönebilmek için gereken cesareti bulmak zorundadır.

İlgili Yazılar

Yorum yapın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.