minik tv anasayfa
cheap norton ghost 15 upgrade best price adobe acrobat 8 professional price of microsoft windows 7 ultimate where to buy windows 7 activation key buy office 2008 for mac online cheapest vmware fusion how much does windows 7 cost cheap apple ilife 09 purchase parallels software buy photoshop cs5 cheap best price adobe photoshop cc 2014 mac best price 2003 server buy adobe cs3 web purchase quicken deluxe 2009 buy microsoft windows xp license
price of office outlook 2010 microsoft buy microsoft word 2004 cheap adobe indesign windows cheap microsoft office 2003 pro buy windows xp x64 bit cheap office 2007 buying revit 2010 purchase techtool pro 5 cheap autocad revit buying office 2013 pro cheap 3ds max design 2009 buy microsoft onenote 2003 canada hire purchase act 2010 malaysia windows 7 ultimate oem cheap vmware fusion mac

Rio Animasyon Filmi3 boyutlu aile animasyon filmi, yönetmenliğini Carlos Saldanha yaptı.

”Rıo”da Anne Hathaway, Neil Patrick Harris ve Rodrigo Santoro seslendirme yapıyor.

Bir Amerikan papağanının Minnesota’nın küçük bir kasabasından başlayıp Rio de Janeiro’da son bulan macerası anlatılıyor.

Mavili (Blu) uçmayı hiç öğrenememiş evcimen bir papağan, sahibi ve en yakın arkadaşı Linda ile Moose Lake, Minnesota da konforlu bir hayat sürüyor. Linda onun türünün son örneği olduğunu düşünüyorlar fakat Rio de Janeiro da yaşayan başka bir Macaw Papağanını duyuyorlar ve Mavilinin dişisi olan Harikayı bulmak için çok uzaklardaki bu egzotik diyara yol alıyorlar. Bir sure sonra Mavili ve Harika bir grup hayvan taciri tarafından kaçırıyorlar.

Şehirli zekasına sahip Harika ve bir grup esprili, düzgün konuşan şehir kuşu sayesinde Mavili kaçabiliyor. Yeni arkadaşlarının da desteğiyle Mavili artık uçması için ve peşlerine düşen tacircilere karşı gelmek ve o güne kadar ki en iyi arkadaşı Linda ya dönebilmek için gereken cesareti bulmak zorundadır.

İlgili Yazılar

Yorum yapın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.