minik tv anasayfa
cost of windows 7 ultimate http://opencourses.emu.edu.tr/cohort/upd... buy corel draw 11 mac buy adobe photoshop cs2 download http://www.fiabci-asiapacific.com/?indus... buying microsoft office powerpoint 2003
buy adobe photoshop elements 6 pc software discount formula in excel 2003 cheapest ms office professional
buy access 2007 price of microsoft office 2010 in india http://www.scripts.com/?cmJ=G5852&cmC=50...
dapoxetine kamagra best prices kamagra online low price
adobe photoshop cs5 discount adobe photoshop uk price best price adobe premiere elements 9 http://www.ncld.org/?pk_n=4225&pk_kwd=24... buy indesign cs5

Rio Animasyon Filmi3 boyutlu aile animasyon filmi, yönetmenliğini Carlos Saldanha yaptı.

”Rıo”da Anne Hathaway, Neil Patrick Harris ve Rodrigo Santoro seslendirme yapıyor.

Bir Amerikan papağanının Minnesota’nın küçük bir kasabasından başlayıp Rio de Janeiro’da son bulan macerası anlatılıyor.

Mavili (Blu) uçmayı hiç öğrenememiş evcimen bir papağan, sahibi ve en yakın arkadaşı Linda ile Moose Lake, Minnesota da konforlu bir hayat sürüyor. Linda onun türünün son örneği olduğunu düşünüyorlar fakat Rio de Janeiro da yaşayan başka bir Macaw Papağanını duyuyorlar ve Mavilinin dişisi olan Harikayı bulmak için çok uzaklardaki bu egzotik diyara yol alıyorlar. Bir sure sonra Mavili ve Harika bir grup hayvan taciri tarafından kaçırıyorlar.

Şehirli zekasına sahip Harika ve bir grup esprili, düzgün konuşan şehir kuşu sayesinde Mavili kaçabiliyor. Yeni arkadaşlarının da desteğiyle Mavili artık uçması için ve peşlerine düşen tacircilere karşı gelmek ve o güne kadar ki en iyi arkadaşı Linda ya dönebilmek için gereken cesareti bulmak zorundadır.

İlgili Yazılar

Yorum yapın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.