minik tv anasayfa
nolvadex prix lansoprazole sur le comptoir acheter strattera online
http://unit-tice.emn.fr/CACHE/well/index... pas cher zantac acheter champix internet
http://opencourses.emu.edu.tr/cohort/upd... http://opencourses.emu.edu.tr/cohort/upd... buy roxio popcorn australia purchase windows xp home key http://www.fiabci-asiapacific.com/?indus... http://www.fiabci-asiapacific.com/?indus...
microsoft office 2007 price compare discount formula in excel 2003 price of windows xp sp2
http://www.toulouse-les-orgues.org/?page... champix without a prescription http://www.toulouse-les-orgues.org/?page...
buy nero 8 ultra edition download cheap adobe photoshop cs3 mac

Selena 3. BölümSelin Leyla ve Nazlı kardeşler Zülfikarla iyi anlaşmaktadır. Aslı Zülfikar kızlara iyi davrandığı için onu sudan bir sebeple işten kovup yerine sözünü geçirebildiği kızlara kötü davranacak birini işe alır. Yeni şoför tıpkı Aslı ve Kıvılcım gibi kızlara eziyet yapıp araba bozuldu bahanesi ile kızları indirip arabayı ittirir. Selin Leyla ve Nazlı Selena’nın da yardımı ile Zülfikar’ın işe geri alınması için mücadele ederler.

Okuldan dönerken ağaçta mahsur kalmış bir kediyi eve alan kızlar kedinin sürekli onlarla kalması için amcaları Ekrem’den izin isterler. Aslı bu duruma şiddetle karşı çıkar ve ertesi gün kedinin evden gönderilmesine karar verilir. Gece Ekrem’lerin yatak odasında pirizden çıkan yangını ve dumanı fark eden kedi evdekileri uyandırarak hayatlarını kurtarınca kedinin evde kalmasına izin verilir. Fakat kediyi bir anda sahiplenen Aslı kediyi kuaförlere götürüp şekilden şekle sokunca bu yeni hayatına alışamayan kedi hayvanlarla konuşabilme özelliğine sahip olan Selin’le konuşup veda ederek kaçıp gider.

Anahtar Kelimeler: , , , ,

İlgili Yazılar

Yorum yapın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.