minik tv anasayfa
buy parallels 9 upgrade 
buy windows 7 3 user 
http://jila.colorado.edu/cuphi...ce-student 
buy chief architect x6 
http://jila.colorado.edu/cuphi...3-download 
autocad civil 3d land desktop companion 2009 windows 7 ultimate download full version key office 2010 pro software inventory database windows 7 ultimate x64 english inventory cost adobe photoshop cs6 trial student office 2010 photoshop cc 2014 64 bit http://issueprojectroom.org/?c...isher-2010

Selena 31. BölümHonos bu haftanın birincisi Selena`ya ödül olarak kadife bir kutu içinde güzel, taşlı, gösterişli sihirli bir toka hediye eder. Selena tokayı taktığı zaman tüm dilekleri gerçek olacaktır. Nazlı sihirli tokadan habersiz Selena`nın saçları ile oynamak ister. Selena’nın saçlarını tararken sihirli tokayı saçından çıkarıp kenara koyar. Ve sihirli toka kızların odasında unutulur.

Kızlara kötülük yapmak için odalarına giren Kıvılcım o sırada Selena’nın sihirli tokasını görüp beğenir ve tokaya el koyarak saçına takması ile Kıvılcım’ın bütün dilekleri gerçek olmaya başlar. Tokanın kaybolduğunu fark eden Selena kızları da seferber ederek daha fazla ortalığı karıştırmadan sihirli tokayı bulmaya çalışırlar.

Anahtar Kelimeler: , , , ,

İlgili Yazılar

Yorum yapın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.