minik tv anasayfa
best price microsoft office 2007 home student buying windows 7 student buy microsoft office project server 2007 adobe acrobat x discount buy quicken 2009 online used rosetta stone latin american spanish purchase adobe photoshop 5.5 buy nero 9 uk clone dvd price comparison cheap lightwave 3d cheap windows 8 upgrade buy captivate 3.0 buy quicken starter edition buy apple final cut studio 2 cost of adobe photoshop elements 6 adobe cs5 web premium pricing how to get photoshop for cheap price of office 2003 india cheap windows 7 home upgrade buy office 2013 home and student best buy purchase photoshop for mac adobe indesign cheap buying ms works buy autocad 2003 adobe photoshop price list buy apple ilife 09 family buy adobe web premium cs5.5 purchase project standard 2007 visio 2007 purchase price of photoshop 8

Selena 31. BölümHonos bu haftanın birincisi Selena`ya ödül olarak kadife bir kutu içinde güzel, taşlı, gösterişli sihirli bir toka hediye eder. Selena tokayı taktığı zaman tüm dilekleri gerçek olacaktır. Nazlı sihirli tokadan habersiz Selena`nın saçları ile oynamak ister. Selena’nın saçlarını tararken sihirli tokayı saçından çıkarıp kenara koyar. Ve sihirli toka kızların odasında unutulur.

Kızlara kötülük yapmak için odalarına giren Kıvılcım o sırada Selena’nın sihirli tokasını görüp beğenir ve tokaya el koyarak saçına takması ile Kıvılcım’ın bütün dilekleri gerçek olmaya başlar. Tokanın kaybolduğunu fark eden Selena kızları da seferber ederek daha fazla ortalığı karıştırmadan sihirli tokayı bulmaya çalışırlar.

Anahtar Kelimeler: , , , ,

İlgili Yazılar

Yorum yapın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.