BAYRAM TEBRİKLERİ
KÜNYE HAKKIMIZDA
Menü
CHP Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç'tan Özel Bayram Mesajı | Gündem Haberleri

CHP Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç'tan Özel Bayram Mesajı

CHP Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç'tan  Özel Bayram Mesajı

CHP Kahramanmaraş Milletvekili, PM Üyesi Genel Başkan Yardımcısı Ali ÖZTUNÇ, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, tüm yurttaşların bayramını kutladı ve “Salgın nedeniyle bu bayramda yaşadığımız burukluğu dilerim bir daha yaşamayız” temennisinde bulundu. Öztunç, mesajında şunları söyledi

CHP Kahramanmaraş Milletvekili, PM Üyesi Genel Başkan Yardımcısı Ali ÖZTUNÇ, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, tüm yurttaşların bayramını kutladı ve “Salgın nedeniyle bu bayramda yaşadığımız burukluğu dilerim bir daha yaşamayız” temennisinde bulundu. Öztunç, mesajında şunları söyledi: “Dini bayramlarımız yardımlaşma, dayanışma, kardeşlik ve dostluk duygularının en yoğun şekilde yaşandığı Özel günlerdir.

Ramazan Bayramımız ise oruç ibadetini sağlıkla tamamlamaktan duyulan mutluluğun, toplumca paylaşılmasıdır. Dünyada ve ülkemizde Covid-19 salgınının devam ediyor olması nedeniyle geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan Bayramımızı sevdiklerimizin, kendimizin ve çevremizin sağlığı için tedbirlere uyarak evlerimizde kutlayacağız.

 Yaşadığımız salgının bir an önce son bulmasını ve sağlık, huzur ve mutlulukla bir araya geleceğimiz nice güzel bayramlara kavuşmayı temenni ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramının barış, esenlik, huzur ve mutluluk getirmesini diliyor, başta şehit annelerimiz ve gazilerimiz olmak üzere; Kahramanmaraşlı hemşehrilerimin ve İslam dünyasının Ramazan Bayramı’nı kutluyorum.”dedi.


Editör: DMN Haber


        YORUMUNUZU PAYLAŞIN