BAYRAM TEBRİKLERİ
KÜNYE HAKKIMIZDA
Menü
İSKUR , Türkiye’nin Ebüyük 500 Sanayi Kuruluşları Arasında | Gündem Haberleri

İSKUR , Türkiye’nin Ebüyük 500 Sanayi Kuruluşları Arasında

İSKUR , Türkiye’nin Ebüyük 500 Sanayi Kuruluşları Arasında

İstanbul Sanayi Odası’nın belirlediği 2020 yılı analizleri sonucunda; İskur Tekstil Enerji ve İskur Boya sektörleri Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşları arasında yer aldı.

İSKUR Group , 

Kahramanmaş’ta A. Kadir Kurtul tarafından 1990 yılında kurulan ve kısa zamanda üretim, sanayi ve pazarlama sektörlerinde kendisine iddialı bir yer edinen İSKUR; Türkiye’nin en büyük 500 firması arasında yer alan, ayrıca yerel, bölgesel ve global ölçekte her geçen gün güçlenen bir işletmeler bütünüdür.

Kurulduğu günden bugüne hızlı adımlarla büyüyen, kapasitesini artıran, satış ağını genişleten İSKUR, günümüzde birçok farklı sektörde faaliyet göstermektedir. Global ölçekte müşteri ağının genişliği ve kalitesi ile dikkat çeken İSKUR, 4 kıtada 30’u aşkın ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

 

İstanbul Sanayi Odası’nın belirlediği 2020 yılı analizleri sonucunda; İskur Tekstil Enerji ve İskur Boya sektörleri Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşları arasında yer aldı .

Yaşadıkları mutlulukları sosyal medya hesaplarından ve diğer servislerden mesaj yayınlayarak ifade ettiler.

 

İstanbul Sanayi Odası’nın belirlediği 2020 yılı analizleri sonucunda; İskur Tekstil Enerji ve İskur Boya sektörlerimizin Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşları arasında yer almasından gurur duyuyoruz!

31 yıl önce kılavuz olarak benimsediğimiz “Güçlü Türkiye ve Güçlü İskur” ilkemiz için durmaksızın üretiyor ve üretmeye de devam edeceğiz.

Bu başarıyı bir kez daha yaşamamızı sağlayan; Bizim için her biri ayrı ayrı ve birlikte özel olan İskur Group aile üyelerimize de teşekkür ederiz...


Editör: DMN Haber


        YORUMUNUZU PAYLAŞIN